داستان کفشدوزک

فروشگاه انلاین کفشدوزک با هدفی بالاتر از سود و در جهت حمایت از هنرمندان سوزن دوز و حفظ حقوق و ارزشمندی محصولی که با کیفیتی بالا تولید میشود تلاش میکند.

ما با چشم انداز معرفی این هنر خفته، در سطح جهانی پا به این عرصه نهاده ایم تا این شاهکار دست که از روح زنان بلوچ سر براورده است را بیش از پیش احیا کنیم.

طرح های زیبای این هنر از رویاهای زنان بلوچ الهام گرفته شده و آرامشی که در روح بی آلایش آنان است در تک تک طرح های این هنر زیبا نهفته است.

شرکت صنایع دستی و گردشگری معراج در سایت کفشدوزک مصمم است تا از هنر این هنرمندان سوزن دوز حمایت کرده و بستری مناسب برای اشتغال زایی و فروش مستقیم محصولات خود، را فراهم کند.

ما بر آن هستیم که این هنر را باهنر مدرن تلفیق کرده و کاربردی کنیم و اینگونه فرهنگ اصیل ایرانی را به دنیا معرفی کنیم.

از اهداف اصلی سایت کفشدوزک حفظ حق و حقوق سوزن دوزان می باشد که گاهی این هنر ارزشمند که چشم پای آن گداشته شده با واسطه گری با بهایی کمتر از قیمت واقعی از سوزن دوز خریداری شده و در بازار واسطه با قیمتی بالا فروخته میشود.

ما واسطه گری را حذف کرده ایم تا مستقیما خود سوزن دوز بتواند محصولات خود را درفروشگاه آنلاین کفشدوزک به فروش برساند و سود واقعی را خود سوزن دوز دریافت کند.

کفشدوزک با ارایه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و همکاری با تولیدکنندگان اصلی و همچنین تسهیل همه ی فرایند فروشنده شدن، خرید، بررسی و انتخاب محصول تجربه ایی خوشایند را برای شما به ارمغان می آورد.

با تیم ما آشنا شوید

رضا میرکازهی
بنیانگذار و مدیرعامل

عضو دوم
...

عضو سوم
...